Site Haritası
Takvim
FIRSATİSTANBUL İÇİ POLİÜRETAN ENJEKSİYON  FİYATI UYGULAMA DAHİL 700 TL+KDV/KG

Anasayfa


Poliüretan Enjeksiyon ile Su Yalıtımı

Yapıların, inşaat esnasında pozitif izolasyonun yapılmaması sonucu bodrum katlara dışarıdan içeriye gelen suyun kesilmesi için poliüretan enjeksiyon yöntemi kullanılır. Su depolarında, havuzlarda oluşacak kılcal çatlakların ve aktif su kaçaklarının su yalıtımında, otoparklardan, bahçelerden bodrum ve,Asansör kuyularının yalıtımının dışarıdan yapılması genelde mümkün olmamaktadır. Böyle durumlarda yalıtım iç yüzeylerden, negatif su basıncına dayanıklı kristalize malzeme ile yada akıntı çok olduğu zaman duvarlardan poliüretan enjeksiyon yapmak kaydıyla yalıtım işlemi yapılmaktadır.

Temel Bohçalama Uygulaması

Bohçalama metodu bina temelinin bir membran tabakası ile çepeçevre sarılmasıdır. Bu yöntemde önce yalıtım tabakası hazırlanır ve bu bohçanın içine temel oturtulur. Bu sistemde kullanılacak malzeme yelpazesi geniştir. Bunlardan başlıcaları ; bitüm esaslı membran, PVC esaslı membran, bentonit esaslı su geçirmez membran, vs malzemeler vardır.

Dilatasyon Yalıtımı

Bina dilatasyonlarının ve hareketli derzlerinin su yalıtımında kullanılan ürünler kalıcı elastik ve mekanik zorlamalara karşı dayanımlı özel ürünlerdir. 


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret19426
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.988119.0642
Euro20.395120.4769
Hava Durumu